Wij zijn op zoek naar nieuwe zangers!

Wil je ook zingen in het leukste koor van Utrecht? Kom dan een keertje kennismaken en kijken of het Kamerkoor van de Geertekerk ook iets voor jou is! Je bent welkom op maandagavond van 21.00 uur tot 22.30 uur in de Geertekerk in Utrecht. We hopen jou daar te zien en te horen! De Geertekerk is in het centrum, op 10 minuten lopen van het station.

Kom zingen in ons koor in het centrum van Utrecht.

Wanneer je vervolgens besluit lid te willen worden, krijg je een korte stemtest. Tijdens de stemtest probeert de dirigent (in aanwezigheid van één ander koorlid) jouw stem wat in kaart te brengen met wat eenvoudige oefeningen. Daarnaast wordt je gevraagd een fragment voor te zingen, om te kijken of je bij ons koor past en in welke stemgroep je thuishoort. Meestal krijg je de dag erna de uitslag in de mail. Als je lid wordt, bedraagt de contributie vervolgens € 20 per maand. 

Neem voor meer informatie gerust contact op via deze site.

De Geertekerk is het gebouw van de RGU, Remonstrantse Gemeente Utrecht, lees hier meer over wie zij zijn.